Rocznica Pracowni Fryzjerskiej Beata Jałocha

W miniony weekend z naszymi cudownymi klientami świętowaliśmy P I E R W S Z Y rok działalności. Rocznica Pracowni Fryzjerskiej to dla nas refleksyjny czas, cofnęliśmy się wstecz, przypominając sobie jak zaczynaliśmy.

Nie powiemy, że było łatwo, każdy kto prowadzi swój własny biznes wie ile kosztuje to wysiłku, wyrzeczeń i nakładu czasu. Nie będziemy się jednak doszukiwać negatywów, gdy otaczają nas tak wspaniali ludzie! Tak to Wy! Nasi klienci, dzięki którym kalendarz jest zapełniony na miesiąc w przód, dzięki którym nasza firma się rozwija, ale o tym już niebawem. Teraz zapraszamy was na fotorelację z tego cudownego dnia!

 

Za niebiańskie przekąski chcemy podziękować niezastąpionemu Piotrowi Sekuła – Kucharz na Twojej Imprezie 

         

Pracownia Fryzjerska Beata Jałocha – w drodze

Deszczowe przedpołudnie, kilkaset kilometrów do pokonania, a wszystko to aby spełnić marzenie Panny Młodej o stylizacji wykonanej własnoręcznie przez założycielkę Pracowni Fryzjerskiej.

Pracownia Fryzjerska Beata Jałocha w drodze na niezapomniany ślub Magdy i Radka! Przepiękna historia, która połączyła tych dwoje, śluby składane sobie w gronie najbliższych z dala od pośpiechu, na łonie natury, bez ślubnego zamieszania… Pozwalając przeżywać każdy moment radośnie i niespiesznie. To własnie ta atmosfera ujęła nas najbardziej. Czuliśmy bliskość, ciepło i sympatię, nie tylko rodziny, ale i osób współpracujących przy organizacji tego pięknego dnia. Dzięki tym niezapomnianym odczuciom ślub Magdy i Radka pozostanie w naszej pamięci na długie lata.

Nie bez znaczenia było również miejsce całej ceremonii, przepiękna Osada Osjaków nieopodal Łodzi, była idealnym miejscem na tak intymną ceremonię. Bliskość natury, drzewa, szum płynącej nieopodal rzeki koiły najbardziej nawet skołatane nerwy. Przypuszczamy, iż dzięki właśnie tej decyzji, goście po prostu C I E S Z Y L I się tym niezapomnianym momentem.

Piękne zdjęcia, które widzicie poniżej to dzieło Roksany Wąż. Niezwykle energicznej Pani fotograf, która była niezauważalna. Do prawdy nie mamy pojęcia w jaki sposób zrobiła te wszystkie zdjęcia. Gdzie ona stała? Widzieliśmy ją to tu, to tam. Jej styl pracy nas zachwyca! Niby obecna, ale nie absorbująca. Czasami, gdy bierzemy udział w przygotowaniach, fotograf każe się przesunąć czy obrócić.  Stylizuje moment. Kreuje chwilę. Roksana zatrzymała atmosferę na swoich przepięknych kadrach. Zobaczcie jej zdjęcia niemal słychać szum drzew, kapanie deszczu, wartko płynącą rzekę.

Nad wszystkim czuwał Ślub w Jurcie, który zorganizował ten przepiękny dzień i zadbał o K A Ż D Y detal! Och mieć znów te dwadzieścia-kilka lat i znać Gosię. Wprawne oko, zaangażowanie, podejście do klienta sprawia, że ona po prostu pracuje z przyjaciółmi.  Wnosi spokój i pewność, że nad naszym dniem czuwa P R O F E S J O N A L I S T A!

 

 

 

Pracownia Fryzjerska Beata Jałocha dla Estee Lauder

Coraz częściej zdarza się, że styliści, czy wizażyści zapraszają Pracownię Fryzjerską Beaty Jałocha do ciekawych przedsięwzięć, tak było i tym razem.

Zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy sesji dla marki Estee Lauder. Kolejny raz wielkie wyróżnienie i zaszczyt, że to właśnie z nami chcecie pracować, że to właśnie nam ufacie, że to my będziemy tworzyć finalny efekt kampanii reklamowej tej ogólnoświatowej marki.

Sesja miała na celu ukazanie czystego, naturalnego piękna modelki przy pomocy kosmetyków marki. Zgodnie z wizją stylistów przygotowaliśmy kilka rodzajów fryzur, świetnie wpisujących się w kontekst kampanii. To drogocenne doświadczenie pozawala nam poznawać nowe trendy, nie tylko we fryzjerstwie, ale również w makijażu, który jest nieodzownym atrybutem kobiecości.

MUA – Agnieszka Łakomiec

Model – Jadzia Koc Unique Agency Poland

Photo – Paulina Wawrzak PhotoArt

Hair stylist – Pracownia Fryzjerska Beata Jałocha

 

Dni Skawiny – święto naszego miasta

Dni Skawiny są corocznym świętem naszego miasta, a my postanowiliśmy go pokolorować. W ubiegły weekend mieliście okazję poznać nas osobiście.

Pomimo nieprzychylnej pogody w sobotę odwiedzaliście tłumnie nasze stoisko. Niedziela przyniosła nam przepiękne słońce, a Wasze zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że czerpaliście tak dużą radość i pozytywną energię z naszego spotkania jak my! Cudownie Was było gościć. Mamy nadzieję, że podobały się wam kolorowe fryzury wykonane przez Pracownia Fryzjerska Beata Jałocha. A ci których nie było, mogą tylko żałować, że nie skosztowali przepysznych muffinek i słodkości, którymi raczyli się nasi goście.