Pracownia Fryzjerska Beata Jałocha – w drodze

Deszczowe przedpołudnie, kilkaset kilometrów do pokonania, a wszystko to aby spełnić marzenie Panny Młodej o stylizacji wykonanej własnoręcznie przez założycielkę Pracowni Fryzjerskiej.

Pracownia Fryzjerska Beata Jałocha w drodze na niezapomniany ślub Magdy i Radka! Przepiękna historia, która połączyła tych dwoje, śluby składane sobie w gronie najbliższych z dala od pośpiechu, na łonie natury, bez ślubnego zamieszania… Pozwalając przeżywać każdy moment radośnie i niespiesznie. To własnie ta atmosfera ujęła nas najbardziej. Czuliśmy bliskość, ciepło i sympatię, nie tylko rodziny, ale i osób współpracujących przy organizacji tego pięknego dnia. Dzięki tym niezapomnianym odczuciom ślub Magdy i Radka pozostanie w naszej pamięci na długie lata.

Nie bez znaczenia było również miejsce całej ceremonii, przepiękna Osada Osjaków nieopodal Łodzi, była idealnym miejscem na tak intymną ceremonię. Bliskość natury, drzewa, szum płynącej nieopodal rzeki koiły najbardziej nawet skołatane nerwy. Przypuszczamy, iż dzięki właśnie tej decyzji, goście po prostu C I E S Z Y L I się tym niezapomnianym momentem.

Piękne zdjęcia, które widzicie poniżej to dzieło Roksany Wąż. Niezwykle energicznej Pani fotograf, która była niezauważalna. Do prawdy nie mamy pojęcia w jaki sposób zrobiła te wszystkie zdjęcia. Gdzie ona stała? Widzieliśmy ją to tu, to tam. Jej styl pracy nas zachwyca! Niby obecna, ale nie absorbująca. Czasami, gdy bierzemy udział w przygotowaniach, fotograf każe się przesunąć czy obrócić.  Stylizuje moment. Kreuje chwilę. Roksana zatrzymała atmosferę na swoich przepięknych kadrach. Zobaczcie jej zdjęcia niemal słychać szum drzew, kapanie deszczu, wartko płynącą rzekę.

Nad wszystkim czuwał Ślub w Jurcie, który zorganizował ten przepiękny dzień i zadbał o K A Ż D Y detal! Och mieć znów te dwadzieścia-kilka lat i znać Gosię. Wprawne oko, zaangażowanie, podejście do klienta sprawia, że ona po prostu pracuje z przyjaciółmi.  Wnosi spokój i pewność, że nad naszym dniem czuwa P R O F E S J O N A L I S T A!

 

 

 

Add your thoughts

There are no comments, add yours